Zindelijkheid

Mijn allerliefste poppetje,

Je wil steeds vaker als mama je verschoond op het potje zitten. Het is je nu 2 keer gelukt er een plasje in te krijgen (1 keer een hele kleine en 1 keer een grote) en je poept er bijna dagelijks in! Som poep je eerst in je luier, en doet daarna zo je best op het potje dat je er nog een klein keuteltje uit weet te persen. Zo trots ben je dan op je poepie. Soms zit er nog niks in je luier en komt alles in je potje. Knap hoor!! Het leukste is natuurlijk dat jij zelf je poepie in de wc mag gooien en mag doorspoelen, daar doe je het voor.
Elke dag voor je gaat douchen wil je op de wc zitten, je doet soms je best, maar vaak niet. Ach je zit er even, dat vind mama al knap van jou. Vandaag wilde je eerst beneden op het potje maar er kwam maar niks. Boven wilde je op de wc en ja hoor, je eerste grote plas op de wc!! Wat knap van jou!! Echt zindelijk ben je natuurlijk nog niet, maar dat hoeft ook helemaal niet. Maar het feit dat je graag op het potje en de wc wil proberen en dat je steeds vaker aangeeft dat je hebt geplast of gepoept in je luier is toch al een begin!


Mama is trots op jou, grote meid!!
Dikke knuffel,
Mama

435 x gelezen, 0

reacties (0)


  • chantalw

    een goed begin is het halve werk goed zo noëlle!

  • be3kids

    Goed zo! Hier met vlagen geïnteresseerd in de pot

  • suzie13

    Wauw! Super goed hoor!! Nikki zit af en toe op het potje en af en toe zit er plas in, maar ook vaak niet. Denk dat het hier nog wel even gaat duren..

  • pennyroyaltea

    netjes :D hier had ze een korte tijd intresse in het potje maar helaas niet meer.. ach het komt wanneer het komt :D in iedergeval GOED ZO noelle!! :D

  • mommyofg

    Goed hoor!! Net als Glenn! Ik ben ook al heel trots dat hij in ieder geval op de wc wil en er dan wat op doet. Komt vanzelf wel dat ze helemaal zindelijk worden

  • Gizmo82

    Super trots op Noëlle... En hoe lang het duurt maakt niks uit, ze is er goed mee bezig.. X